Savio Czujnik gazu (gaz ziemny, LPG) PW-936

MODEL: PW-936

EAN: 5901986047001

Opis

Wykrywane gazy: gaz ziemny (metan), LPG (propan lub butan)
Metoda detekcji: czujnik półprzewodnikowy
Czas do włączenia alarmu: poniżej 25 sekund
Napięcie wejściowe: 85-265V 50/60Hz
Parametr bezpiecznika: 0.2A w zabezpieczonym gniazdku
Zużycie energii: poniżej 4W
Temperatura pracy: od -10° - +40°C.
Zakres poziomu czujnika: od 3 - 20% DGW
Głośność alarmu: 85dB / 3m

Dolna granica wybuchowości (DGW) to najmniejsze stężenie palnej substancji, które w mieszaninie z powietrzem może spowodować wybuch. 100% DGW oznacza, że gaz jest niebezpieczny do tego stopnia, że może spowodować wybuch.

ŻYWOTNOŚĆ URZĄDZENIA
W warunkach zwykłego użytkowania żywotność czujnika wynosi 10 lat.

Doskonałe urządzenie zabezpieczające dom przed zbyt wysokim stężeniem gazu ziemnego (metanu lub LPG (propan, butan). Wyposażone jest w najnowocześniejsze sensory z wysokim współczynnikiem żywotności wynoszącym 10lat. Dzięki wykorzystaniu najlepszych technologii, czujnik włącza alarm już po 25 sekundach, skutecznie chroniąc domowników.

Czujniki SAVIO - Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami.
Marka Savio to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Dzięki temu, że sprawdzamy nasze produkty na każdym etapie produkcji, mamy pewność, że każdy z nich jest najwyższej jakości. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek czujniki. Dzięki przeprowadzonym badaniom na terenie Polski mamy pewność, że każdy z nich zapewnia bezpieczeństwo. Specjaliści udowodnili nam, że wprowadzamy produkty najlepszej jakości. Każdy czujnik marki Savio spełnia rygorystyczne unijne normy i wypełnia swoje funkcje perfekcyjnie. Dzięki temu że otacza ochroną życie wszystkich użytkowników, czujniki godne są uwagi i przede wszystkim zaufania naszych klientów. Absolutnie każdy, kupując czujnik Savio, oprócz doskonałego produktu otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa.

 

PW-936_nakl_600x600
PW-936-600x600